Reklamsız Radyo

Ziyaret Edilen Sayfa: 401
Okuma zamanı:1 Dakika, 44 Saniye

Reklamsız Radyo, İstanbul’dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Aynı zamanda kendine has bir kitleye sahiptir. Herhangi bir karasal yayına sahip olmayan radyo kanalının yayın tarzı Türkçe pop müzik üzerine kurulmuştur.

Reklamsız radyo, adından anlaşılacağı üzere reklam vermeyen bir radyo kanalıdır. Sürekli olarak yayın yapan radyo kanal tam anlamıyla kesintisiz müzik keyfi sunmaktadır. Oldukça geniş bir kitleye sahip olan radyo kanalı en iyi şarkıları dinleyicisiyle paylaşmaktadır. Türkçe pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Reklamsız Radyo, şarkının ortasında söze giren DJ’lere ve reklamlara karşı tepki olarak kurulmuştur. Sadece internet üzerinden yayın yapan radyo kanalı radyoculuğu farklı bir boyuta taşıyarak sadece radyo hizmeti vermek üzerine kurulmuştur. Genellikle güncel Türkçe pop müzik paylaşımı yapan bir radyodur.

Reklamsız Radyo; İstanbul’un Radyosu

Reklamsız Radyo, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir yayın içeriği sunmayı başarmıştır. Radyoculuğu hobi olarak yapan ve tamamen gönüllü olarak çalışan radyo kanalı kendi alanının en başarılı radyolarından bir tanesidir. Türkçe popun en yeni şarkılarını ve efsaneleşmiş şarkıları dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Reklamsız Radyo şarkı seçimine oldukça önem vermektedir. Aynı zamanda dinleyicilerden gelen istekleri ve talepleri de göz önünde bulundurarak yayın tarzını buna göre düzenlemektedir. Bunun yanında geniş bir müzik arşivine sahip olan radyo kanalı bölgenin özenle seçtiği şarkıları dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Reklamsız Radyo, dijital radyo yayını yapmaktadır. Bu durumu avantaja çeviren radyo kanalı oldukça iyi bir ses kalitesiyle yayın akışı sunmaktadır. Bununla beraber web sitesine de oldukça özen göstermektedir. Web sitesinde sunduğu radyo yayınıyla beraber Top 100 listesi de paylaşmaktadır.

Reklamsız Radyo’nun karasal yayına sahip olmadığından bahsetmiştik. Reklamsız radyo sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak istediğiniz yerden Reklamsız Radyo‘yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Reklamsız Radyo‘yu dinleyebilirsiniz.

 

  • E-Mail:iletisim@reklamsizradyo.org
  • Telefon:+90 362 646 3298
  • Web:https://reklamsizradyo.org
  • Adres:Bankalar Cad. No:2
  • Facebook:https://www.facebook.com/reklamsizradyo
  • Twitter:https://twitter.com/reklamsizradyo
  • Benzer Aramalar:Reklamsız Radyo


9 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Pop Home

Pop Home, İstanbul’dan gösterim yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içinde 7/24 gösterim hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Her ne kadar karasal yayına haiz olamasa da büyük bir kesime ulaşmayı başarmıştır. Yayın tarzı olarak da adından anlaşılacağı üzere pop müzik yayını yapmaktadır. […]

Abone Ol