Radyo Seçil FM

Ziyaret Edilen Sayfa: 353
Okuma zamanı:1 Dakika, 48 Saniye

 • Radyo Seçil, Manisa‘dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Yayın tarzı olarak ağırlıklı olarak pop müzik yapan radyo kanalı aynı zamanda Manisa’da karasal yayına sahiptir.

  Radyo Seçil, Manisa‘dan yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Pop müzik ve hit müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi de Seçil FM‘dir.

  Radyo Seçil’de farklı tarzlarda müziklere yer verilmektedir. Pop müzik üzerine kurulu olan radyo kanalı elektronik müzik, hit müzik gibi tarzlara da yer vermektedir. Partilerin en iyi seçeneği olan Seçil FM tüm hızıyla yayınlarını sürdürerek dinleyicilerine eğlenceli müzikler sunmaya devam etmektedir.

  Seçil FM; Manisa’nın Radyosu

  Seçil FM, kurulduğundan itibaren kesintisiz bir yayın sunmuştur. Dinleyicilerinin talebi doğrultusunda yayınlarını düzenleyen radyo kanalı kendine has bir dinleyici kitlesine sahiptir. Aynı zamanda hareketli müziklerle dinleyicisini coşturmayı başaran Seçil FM büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir.

  Seçil FM, uzun zamanlardan beri yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Yayıncılarının başarıyla yönettiği programlarıyla ilkeli bir şekilde yayın yapmaktadır. Yayın çizgisinden şaşmayan radyo kanalında reklamlara da önem verilmektedir. Özellikle Manisa’da bulunan markaların isimlerine değer katıp doğru kişilerle buluşturmaktadır.

  Aynı zamanda Seçil FM teknik anlamda da oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Manisa’nın hemen hemen her yerine sesini duyurmayı başaran radyo kanalı dinleyicilerine en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Kullanılan teknolojik ekipmanları sayesinde hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicileriyle buluşturmaktadır.

  Seçil FM‘in Manisa’dan karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Manisa’da Seçil FM dinlemek için 91.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Seçil FM‘i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Seçil FM‘i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:dinleyicitemsilcisi@radyosecil.com
  • Telefon:0236 714 43 43
  • Web:http://www.radyosecil.com
  • Adres:Mithatpaşa Mh. Mithatpaşa Cd. Uğursoy İşhanı No:138 Kat 3 Daire 315 Salihli / Manisa
  • Benzer Aramalar:Seçil FM

 

1 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Radyo Fenomen

Radyo Fenomen, 12 Eylül 2007’de Cem Hakko ve Olivier Mauxion tarafından İstanbul’da kurulan radyo istasyonu. Radyo, ülke sınırları içerisinde şu anda İstanbul’un yanı sıra Ankara,Antalya, Bursa, İzmir,Kocaeli ve Konya’dan dinlenilebilmektedir. Ayrıca internet ve uydu aracılığıyla tüm dünyadan takip edilebilmektedir.   Radyo hakkında bilgi ANKARA 99.5 ANTALYA 99.5 BALIKESİR 94.7 BODRUM […]

Abone Ol