PowerTürk FM

Ziyaret Edilen Sayfa: 298
Okuma zamanı:2 Dakika, 14 Saniye
Power Türk Fm

Radyo dinlemek, çok eskiye dayanan, ilk dönemlerde lüks olan, çağımızda cep telefonlarında bile yer alan uygulama ya da özellikler arasında yer alan, yıllar geçse de vazgeçemediğimiz tutkumuzdur. Çok çeşitli radyo kanalları var olması, tarz konusunu ortaya çıkarmış ve herkes kendi beğeni ve stillerine uygun radyo kanallarını dinlemeye başlamıştır. Bazen çalınan müzik tarzı uymasa da, yayıncılık stilini beğendiğimiz radyo kanalları da vardır. Bunlardan en göz önünde olanı Power FM’dir. Yıllarca yabancı müzik kanalı olarak faaliyetine devam eden Power FM, artık Türkçe müzik yayını yaptığı Power Türk uygulaması ile tarz değişikliğine gitmiştir.

Türkçe Müziğe Yeni Bir Stil
Genel Power yayın stili, akıcı, sıcak ve hareketlidir. Bunu yıllarca yabancı müzik yayını yaparak, dj performansları ile kanıtlayan Power, aynı stili Türkçe müzikte de sağlamayı hedefliyor. Play Store üzerinden indireceğiniz Powerapp uygulaması sayesinde, tüm Power kanallarını elde edebilir, video izleyebilir ve hem canlı radyo dinle özelliğini kullanarak hem de listeden seçerek müzik dinleyebilirsiniz. Radyo dinle diyerek birçok radyoya arama motorları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fakat kendi uygulaması üzerinden beğenilen, favori radyo kanallarına ulaşmak daha kolay bir hal almaktadır.

Radyo Yayıncılığında Yenilikler

Çağımızda birçok ürüne ulaşım çok rahat bir hal almıştır. Bir şarkı, albüm ya da video klibe ulaşmak çok hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Radyo yayıncılığı da bu nedenle dinleyicilere ulaşmak için sadece müzik yayını yapmanın ötesine geçmelidir. DJ’in sunumu dahil tüm öğeler bir radyo istasyonunun ön plana çıkmasına neden olabilir. Radyo yayınları, sadece trafikte aklımıza gelen yayınlar olarak kalmak istemiyorsa, insanların her saniye kullandığı cihazların içine de bir şekilde girmelidir. Bu cihazlar cep telefonları, tabletler, laptoplar gibi teknolojik aletlerdir.

Ürün çeşitliliği yaratmalı, sadece şarkının dinlenilmesi değil, aynı zamanda klibinin de izlenmesi sağlanmalıdır. Power ailesi, televizyon, radyo gibi medya kanallarından yayınını sürdürürken, uygulama ve internet sayfası olarak da yayın yapmaya başlamıştır. Özellikle radyoculuğun devam edebilmesi için bin girişimleri takdir edilmelidir. İnsanların zevkle dinlediği, yabancı müzik yayınında markalaşmış Power, sevenlerini Türkçe müzik ve diğer platformlarda da yalnız bırakmayacak gibi görünüyor.

Power Türk FM‘in yayın merkezi İstanbul’da yer aldığından dolayı İstanbul’da radyo alıcınızı 99.8 frekansına ayarlayarak Power Türk FM’i dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Power Türk FM‘i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Power Türk FM‘i dinleyebilirsiniz. 

  • E-Mail:izleyicitemsilcisi@powerturk.com
  • Telefon:0216 554 04 04
  • Web:https://www.powerapp.com.tr
  • Adres:Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 Altunizade – Üsküdar / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/PowerTurk
  • Twitter:https://twitter.com/PowerturkFM
  • Benzer Aramalar:powertürk fm frekans, powertürk tv, powerturk top 40, powertürk akustik, kralpop, number one türk, powerfm, dream türk

3 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ribat FM

Ribat Fm Ribat FM, çok dinlenen radyolar arasında ilk sıralarda yer alan, Konya merkezli bir radyo kanalıdır. Radyo, 1994 yılında ilk yayın hayatına başlamıştır. Yaklaşık on yıl ulusal düzeyde yayın yapan radyo kanalı, 2005 yılından sonra uluslararası bir statüyle yoluna devam etmiştir. Elli altı ülkede çok rahatça uydudan dinlenebilmektedir. Radyo, […]

Abone Ol