Pop Home

Ziyaret Edilen Sayfa: 313
Okuma zamanı:1 Dakika, 52 Saniye

Pop Home, İstanbul’dan gösterim yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içinde 7/24 gösterim hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Her ne kadar karasal yayına haiz olamasa da büyük bir kesime ulaşmayı başarmıştır. Yayın tarzı olarak da adından anlaşılacağı üzere pop müzik yayını yapmaktadır.

Pop home karasal yayın hizmeti vermese bile web üzerinden sağladığı gösterimıyla oldukça etkili bir radyo kanalı olmuştur. Geniş bir dinleyici grubuna sahip olan radyo kanalı internet erişimi bulunan her yerden kolaylıkla dinlenebilmektedir. Hem de Radyo Home grubunda yer aldığı için standardını hissettirmektedir.

Pop Home, Türkçe pop müzik ağırlıklı yayın meydana getiren bir radyo kanalıdır. Ülkemizde pop müziğin oldukca geniş bir kitleye sahip olmasıyla beraber en iyi şarkıları radyosunda paylaşmaktadır. Hem eski zamanların en popüler şarkılarını bununla beraber günümüzdeki hit parçaları yayınlamaktadır.

Pop Home; İstanbul’un Sesi

Pop Home, Yeni Dünya Medya grubunun bünyesinde yer alan bir radyo kanalıdır. Radyo Home’un bir parçası olan radyo kanalı bununla beraber Radyo 7, Kafa Radyo şeklinde ünlü radyolarla aynı platformu paylaşmaktadır. Radyoculuk sektöründe fazlaca tecrübeli kişiler tarafınca yönetilen Pop Home oldukça iyi işlere imza atmaktadır.

Pop Home, yetenekli ve tecrübeli ekibi sayesinde kısa süre içerisinde adını duyurmayı başarmıştır. İnternet radyosu olmasının avantajlarını kullanan radyo kanalı hem gösterim seçimiyla bununla birlikte kalitesiyle dinleyicileri kendisine bağlamayı da başarmıştır. Hem de geniş bir müzik arşivine haiz olmasıyla beraber en iyi şarkıları paylaşmaktadır.

Pop Home, teknik anlamda oldukça yetenekli bir radyo kanalıdır. Karasal gösterim yapmadığı için öteki radyo kanallarına nazaran bir nebze daha kolay bir teknik organizasyona ihtiyaç duymaktadır. Ancak Yeni Dünya Medya grubunun teknik altyapısını kullanarak dinleyicisine en iyi ses kalitesiyle ve sorunsuz bir halde radyo yayını sunmak için çalışmaktadır.

Pop Home’un herhangi bir karasal yayın yapmadığını belirtmiştik. Dolayısıyla yalnız web üzerinden dinlenebilmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Pop Home radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Pop Home’u canlı olarak dinleyebilirsiniz.

E-Mail:iletisim@radyohome.Com
Telefon:0 212 437 85 85
Web:radyohome.Com
Adres:Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
feysbuk:https://www.Feysbuk.Com/radyohome/
Twitter:https://twitter.Com/radyo_home
Benzer Aramalar:Pop Home
8 1
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Number One Türk Dinle

Number One Türk, adından da anlaşılacağı üzere Number One grubunun bir parçasıdır. Gün içerisinde kesintisiz bir müzik yayını sunan radyo kanalı dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir. İstanbul’da karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının tarzı ise ağırlıklı olarak Türkçe pop parçalardan oluşmaktadır. Number One Türk radyosunun karasal yayını İstanbul’dan yapıldığından dolayı en fazla dinleyici […]

Abone Ol