Number One Türk Dinle

Ziyaret Edilen Sayfa: 518
Okuma zamanı:1 Dakika, 44 Saniye

Number One Türk, adından da anlaşılacağı üzere Number One grubunun bir parçasıdır. Gün içerisinde kesintisiz bir müzik yayını sunan radyo kanalı dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir. İstanbul’da karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının tarzı ise ağırlıklı olarak Türkçe pop parçalardan oluşmaktadır.

Number One Türk radyosunun karasal yayını İstanbul’dan yapıldığından dolayı en fazla dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın hemen hemen her bölgesinden dinlenebilmektedir. Bunun yanında pop müzik severlerin en çok tercih ettiği radyolardan bir tanesi haline gelmiştir.

Number One grubu kendisini radyoculuk sektöründe ispatlamış bir kuruluştur. Hem karasal yayın olarak hem de int.ernet üzerinden sunduğu radyolar olarak pek çok farklı tarzda radyo kanalına ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca radyoda paylaşılan şarkıların yanında düzenlenen programlarla farkını ortaya koymaktadır.

Number One Türk; İstanbul’un Sesi

Number One Türk, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın sunmayı başarmıştır. Radyoculuk sektöründe deneyimli olan radyo kanalı Number One Türk radyosuyla yayın tarzını biraz daha daraltmıştır. Bu sayede çok net bir hedef kitleye ulaşmaktadır.

Number One Türk, oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Dinleyicilerinin talepleri doğrultusunda yayın tarzını oluşturan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenenleri arasında yer almaktadır. Tüm bunlarla beraber web sitesi üzerinden düzenli olarak Top 20 listesi de paylaşmaktadır.

Number One Türk, tahmin edileceği gibi teknik anlamda da güçlü bir radyo kanalıdır. Yayın yaptığı bölge İstanbul’un büyük bir kısmını kapsamaktadır. Aynı zamanda teknolojik ekipmanlarla donatılan stüdyosu sayesinde dinleyicilerine hem iyi bir ses kalitesi hemde kesintisiz bir yayın akışı sunulmaktadır.

Number One Türk’ün İstanbul’dan yayın yaptığından bahsetmiştik. İstanbul’da Number One Türk dinlemek için 98.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Number One Türk radyosunu dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Number One Türk dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:info@numberone.com.tr
  • Web:numberoneturk.com.tr
  • Adres:Elms Farm Upper Minety Malmesbury Wiltshire SN16 9PR London / United Kingdom
  • Facebook:facebook.com/Nr1Turk
  • Twitter:twitter.com/number1fm
  • Benzer Aramalar:Number One Türk
6 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Radyo Seçil FM

Radyo Seçil, Manisa‘dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Yayın tarzı olarak ağırlıklı olarak pop müzik yapan radyo kanalı aynı zamanda Manisa’da karasal yayına sahiptir. Radyo Seçil, Manisa‘dan yayın yaptığı için en […]

Abone Ol