Metro FM

Ziyaret Edilen Sayfa: 442
Okuma zamanı:1 Dakika, 59 Saniye

Metro Fm
Türkiye’de yabancı müziğin en ehemmiyetli liderlerinden biri denilen Metro FM bünyesinde birbirinden fark ve en aktüel hit parçaları bulabilir ve günün 24 saati büyük bir keyif içerisinde dinleme bahtına bulabilirsiniz. Ağırlıklı olarak yabancı parçaları dinleyiciler ile buluşturan Metro FM, Amerika veyahut Avrupa ile beraber dünyanın bir hayli değişik noktasından farklı sanatçıların şarkılarını değişik saatlerde ve farklı duygu yoğunluğuna göre radyoda dinletmekte ve güzel bir şölen sunmaktadır. Ülke çapında farklı frekanslarda erişebileceğiniz bu kaliteli radyo bu arada Türksat üzerinden de dinleme imkanı vermektedir. Elbette artık diğer tüm radyolarını olduğu gibi web üzerinden de bu büyük radyo dinle fırsatı bulabilir ve aktüel olan tüm yeni yabancı parçaları bulabilirsiniz.

 
En hit parçalar
 
Günümüzün en çok tutulan ve dünya çapında büyük bir beğeniyle dinlenen birbirinden değişik yabancı parçaların radyoda verildiği Metro FM dahilinde üstelik Türkiye’de büyük bir üne sahip birbirinden değişik radyolar ve DJ’ler de çalışmaktadırlar. Bunlar arasında bilhassa Kadir Çöpdemir ve daha önceki tanınmış Beşiktaşlı futbolcu alan Pascal Nouma ile birlikte yapılan ara gaz programı büyük bir beğeniyle dinlemekte ve özellikle de trafikte olan herkes yerine büyük bir eğlence fırsatı sunmaktadır. Birbirleri ile atışarak güzel bir sohbet yapan bu ikili bu arada program içerisinde birbirinden değişik yerli ve yabancı şarkıları da yeniden dinleyicisine sunmakta ve güzel bir vakit geçirme olanağı vermektedir.
 
Daha önceki veyahut yeni bir hayli değişik şarkı
 
Günümüz parçalarının yanı sıra yeniden daha önceki dönemlerden kalma birbirinden değişik güzel şarkıları da belirli vakitlerde radyoda dinleyicilerine sunan Metro FM, bu özelliği sayesinde bir hayli kişiyi eskilere götürmektedir. Aşk şarkıları veya eğlenceli pop şarkıları ile beraber rock müzikleri eşliğinde de değişik vakitlerde güzel bir resital sergileyen bu kaliteli radyo dinlemek için tek yapmanız şart olan siteye girmektir. Hemen peşinden site içerisinden radyo bularak hemen irtibat kurup birbirinden değişik parçaları ve en güzel programları dinleyerek gündüzü pozitif bir şekilde geçirme bahtını ele geçirebilirsiniz. Hiçbir irtibat problemi ile karşılaşmadan dilediğiniz her noktada değişik aletiniz eşliğinde radyoya bağlanabilir ve en kaliteli müzikleri dinleyebilirsiniz.


 • Telefon:+90 212 368 6200
 • Web:https://metrofm.com.tr/
 • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
 • Facebook:https://www.facebook.com/MetroFm/
 • Twitter:https://twitter.com/Metro_FM
 • Benzer Aramalar:metro fm dinle, metro fm canlı dinle, yabancı radyo kanalları

 • 6 0
  Happy
  Happy
  0 %
  Sad
  Sad
  0 %
  Excited
  Excited
  100 %
  Sleppy
  Sleppy
  0 %
  Angry
  Angry
  0 %
  Surprise
  Surprise
  0 %

  Average Rating

  5 Star
  0%
  4 Star
  0%
  3 Star
  0%
  2 Star
  0%
  1 Star
  0%

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Next Post

  Reklamsız Radyo

  Reklamsız Radyo, İstanbul’dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Aynı zamanda kendine has bir kitleye sahiptir. Herhangi bir karasal yayına sahip olmayan radyo kanalının yayın tarzı Türkçe pop müzik üzerine kurulmuştur. Reklamsız radyo, adından anlaşılacağı üzere reklam vermeyen bir radyo kanalıdır. Sürekli olarak yayın […]

  Abone Ol